تبلیغات
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - .......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - از دست دست چه برآید؟!
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 اللهمصلعلیفاطمةوابیهاوبعلهاوبنیهاوسرالمستودعفیهابعددمااحاطبهعلمک
از دست دست چه برآید؟! به قلم بنده

لئونارد نیموی(هنرمند امریکایی که نمیشناسمش)

(هیچوقت نمی‌توانید با مشت گره‌کرده دست کسی را به گرمی بفشارید)

  یه چیزی گفته منم اینو گفتم همین

می شود دست درازکرد تادست کسی را بگیری و ازجا بلند کنی و ازسر خدمت دستش را بفشاری حتی درهوای سرد. (سرد سرد)

 می شود  آرزوهای خوشکلت آروم تو نماز به دستات بگی و برا خدا پست کنی انقدر حال میده اینجاش خیلی دوست دارم (عینو بچا)

می شود بیل به دست بگیری و برای خودت قبری بکنی که فقط اگه سر نداشته باشی جات بشه و همین بشه (شیرعلی سلطانی همچو علی ، سلطانی)

می شود انگشت به استامپ بزنی و درون چشم،چیش هیزها کنی چه بهتر که دست در دماغ کرده باشی البته تامچ وبا یورشی سنگین درون چشمان دشمن ببری (اللهم الرزقنا انشا...)

می شود قلم در دست بگیری و بنویسی  هر که می خواهد ما را بشناسد داستان کربلا را بخواند (سیدمرتضی)شهیدشد

می شود پنجره فولاد با دستات بگیری محکم محکم به امید روزی که از همه نا امیدی ، یه آقایی بیاد دستای تو را بگیره حتی اگه دستات از شرم خیس عرق باشه آخه آقا کریمه. یاحتی به این امید که چشم باز کنی ببینی دستات مست عطر شیش گوشه شده و روی ضریح به لرزه دراومده (آخ که چه کیفی داره)

می شود دستانت را مشت کنی و بعد از ندای این عمار آقا بایک دست،محکم مشت بکوبی محکم نه دیپلماتی و ... بماند مث یه جوون انقلابی محکم (تاکورشودهرآنکه نتوان بیند) و با دست دیگر با چاشنی افسوس به سر زنی و بغض خود را با فریاد ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند خالی کنی خدا کند راست باشد (و باید باشد)

می شود می شود آیا می شود دست دهی تا آب بری ،گفتن در اینجا سخت است فقط همین که این دستها انقدر مرد بودند که حاضر نشدند خیس باشند و لحظه ای نفس بکشند (نقطه والسلام)                 

 السلام علیک یا
ابوالفضل العباس (ع)

آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعدادکل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
خشاب
SusaWebTools