تبلیغات
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - .......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - آبرو کیلو چنده ؟
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 اللهمصلعلیفاطمةوابیهاوبعلهاوبنیهاوسرالمستودعفیهابعددمااحاطبهعلمک
آبرو کیلو چنده ؟ به قلم بنده
یا هو

هزاران آفرین بر این جوانان غیور بر وزن فکور که در این بازار متورم می فروشند ارزان مندیشه های برگرفته از مکتب حضرت عظمی تارزان در دکانی به نام براندازان به گفته ی جناب چرک نویسان .
چه گویم از این دوستان که حتی بعد از گفته ی نائب آقای جهان که فدایش این سر و جان ترمیم ندادند افکارشان را حداقل در فضای مجازیشان (بیانات حضرت آقا در حرم رضوی 91 پیرامون رسانه الکترونیکی)   و حتی در بعضی موارد تندتر شده مواضعشان و کم رنگ تر شده اصول اخلاقیشان .
اساتید محترم معادلات ضمن عرض احترام با مرام بچه های لات در اینجا بنده استفاده می کنم از واژه ی فرنگی کات مؤدبانه ی شات که البته فقط هست در قاب نقد برای دادن پاره ای از تذکرات پس لطفا نزنین قات .
رفقا از آنجا که آقای جان در نطق اخیرشان هم در جمع نمایندگان اشاره کردند به حفظ آبروی افراد در محیط عام این بنده ی گم نام به این فکر فرو رفتم که واژه ی آبرو از آنجا به کار برده می شود که اتهام بر شخص خاص رواست پس گرفتن انگشت اتهام سوی آقا یا خانم خاص در بین عوام الناس ، موجب هتک حرمت می گردد و خارج از عدالت است که بی شک در این زمینه التفات کامل را دارید و حتما بهتر از حقیر می دانید اگر این اتهام ناروا باشد تهمت است که صد البته بدتر است .
پس حضرات فعال لطف کنند کارنامه ی گذشته ی خود را کمی وارسی کنند و دروس مشروطه را با دادن امتحان مجدد و با گفتن یک یا علی مدد پاس کنند که انشاالله و حتما با حمایت حزب الله در این عرصه پیروز گردند تا خدایی نکرده دست یسارشان مورد عنایت حق تعالی قرار نگیرد نقطه والسلام

خودمونی " امروز نیزه ها برافراشته شده است ؛ علی علی است حتی اگر قرآن عدالت باشد ."

(نکته حضرت آقا در خصوص بیانات نماینده انجمن اسلامی دانشگاه شیراز)

«در بیانات نماینده‏ى انجمنهاى اسلامى دانشگاه شیراز هم حرفهاى خیلى خوبى گفته شد كه اینها حرفهاى دل ماست. اینجا هم من این بیان را یك پرداختى بكنم: ببینید، شما میگوئید كه ما شعار عدالت میدهیم؛ دانشجو را میگیرند، اما آن كسى را كه به عدالت صدمه زده، نمیگیرند. قوه‏ى قضائیه چنین، یا دستگاه مسئول چنان. خوب، اینجا شما باید زرنگى كنید؛ یك لحظه از درخواست و مطالبه‏ى عدالت كوتاهى نكنید؛ این شأن شماست. جوان و دانشجو و مؤمن شأنش همین است كه عدالت را بخواهد. پشتوانه‏ى این فكر هم با همه‏ى وجود، خودم هستم و امروز بحمداللَّه نظام هست. البته تخلفاتى هم ممكن است انجام بگیرد؛ شما زرنگى‏تان این باشد: گفتمان عدالت خواهى را فریاد كنید؛ اما انتقاد شخصى و مصداق‏سازى نكنید. وقتى شما روى یك مصداق تكیه میكنید، اولاً احتمال دارد اشتباه كرده باشید؛ من مى‏بینم دیگر. من مواردى را مشاهده میكنم - نه در دانشگاه، در گروه‏هاى اجتماعى گوناگون - كه روى یك مصداق خاصى تكیه میكنند؛ یا به‏عنوان فساد، یا به عنوان كجروى سیاسى، یا به‏عنوان خط و خطوط غلط. بنده مثلاً اتفاقاً از جریان اطلاع دارم و مى‏بینم اینجورى نیست و آن كسى كه این حرف را زده، از قضیه اطلاع نداشته است. بنابراین وقتى شما روى شخص و مصداق تكیه میكنید، هم احتمال اشتباه هست، هم وسیله‏اى به دست میدهید براى اینكه آن زرنگ قانوندانِ قانون شكن - كه من گفته‏ام قانوندانهاى قانون شكن خطرناكند - بتواند علیه شما استفاده كند. شما از دادستان چه گله‏اى میتوانید بكنید؟ اگر یك نفرى به‏عنوان مفترى یك شخصى را معرفى كند و بگوید آقا او این افتراء را به من زده. خوب، شأن آن قاضى این نیست كه برود دنبال ماهیت قضیه. اگر این افتراء گفته شده باشد، زده شده باشد، ماده‏ى قانونى آن قاضى را ملزم به انجام یك كارى میكند؛ لذا نمیتوانیم از او گله كنیم. شما زرنگى كنید، شما اسم نیاورید، شما روى مصداق تكیه نكنید؛ شما پرچم را بلند كنید. وقتى پرچم را بلند كردید، آن كسى كه مجرى است، آن كسى كه در محیط اجراء میخواهد كار انجام دهد، همه حساب كار خودشان را میكنند. آن كسى هم كه فریاد مربوط به محتواى این پرچم را بلند كرده، احساس دلگرمى میكند و كار پیش خواهد رفت. بنابراین به نظر من مشكلى در كار شما نیست؛ شما جوانهاى مؤمنى هستید كه انتظار هم از شما همین است. هر شعار خوبى كه داده میشود، بعد از اتكال به خداى بزرگ كه همه‏ى دلها و زبانها و اراده‏ها دست اوست، تكیه به شما جوانهاست، امید به شما جوانهاست؛ این را بدانید. بالاخره همشهرى شما كه از او شعر هم خواندید، میگوید:

وفا كنیم و ملامت كشیم و خوش باشیم‏

كه در طریقت ما كافرى است رنجیدن‏ »

آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعدادکل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
خشاب
SusaWebTools