تبلیغات
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - .......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - هفت سین سرگرمی (سیرک دلقکهای شرتی)
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 اللهمصلعلیفاطمةوابیهاوبعلهاوبنیهاوسرالمستودعفیهابعددمااحاطبهعلمک
هفت سین سرگرمی (سیرک دلقکهای شرتی) به قلم بنده
  بسم رب مادر            


     سیرک دلقکهای شرتی در چراگاه سبز آزادی یادگار محمد رضای پهلوی در زمان پادشاهی برای شاد کردن دلهای واهی و پرورش دادن بچه های زمین خاکی برای رسیدن به آرزوهای چمنی باز با ریشه های خاکی البته با نظر عده منگلی همش به خاطر ترسی بود از غولی به نام راکی به هر حال ممنون از استعمار فرهنگی وهمچنین شاه و دوستان فرنگی که با این همه زرنگی خود ما را کردن عروسک های رنگی از نوع کوکی تا برروی سکوهای سنگی ، امروز صندلی های پلاستیکی ، بالا و پایین شویم مثال دانکی(donkey) ویا حتی از سیمای خانگی  بعد از اخبار شبانگاهی بنشینیم به تماشای فوتبال های غربی شمالی شرقی جنوبی (عجب اغراقی مثل صدای بوق محمدبوقی امید به اینکه باز شود گوشهای کری و راحت شود معده ای با استفراغی از دیدن! نه بهتر بگم خوردن بازی های تکراری ) اما در یک محیط خانوادگی به دور از شعارهای خاک بر سری نمیتونم بگم با عرض شرمندگی تـــــــــــا قبل از نماز صبح  ح ِ ، گاه گاهی ، با دون یا بدون آگاهی بعد میزنیم چُرتی شاید بیدار شویم در وقت الهی برای انجام فریضه ی باقی ، مستحبّ موکّد ، واجب ناموکّد  ، هیچکدام گزینه آخر نمی کند فرقی . مهم دیدن بود تا آخر بازی شایدم بود حقّه بازی تا رواج پیدا کند فرهنگ بی نمازی که حاصل شد به وسیله ی شیئی به نام…T.V. ze.


البته باتشکر دوباره از دادن این هدیه ی فرهنگی برای گذراندن نیمه شبهای زندگی بدون بندگی در این تاریکی بدون هیچ باکی تا بعد کنیم اظهار شرمندگی درماندگی که این هم هست نوعی بندگی که در اینجا شخصی با ادعای دوستی  زد اتهام ننگی به جامعه ی متمدن فرنگی با این همه لطف و زرنگی می گفت اینارا چه به بندگی ؟ مگر خودت را زدی به دیوانگی!!! فقط برای داشتن تماشاچی در نقاط دوردست این کره خاکی ویا حتی بازی گرفتن افکار عمومی طراحی کردند وسیله ای برای رسیدن به مقاصد شوم حیوانی از لیگهای درونی گرفته تا برونی اروپایی تا رسیدن به جامهای جهانی به طور متوالی با رد وبدل کردن پولهای بدلی مدال هایی از جنس دلّی و دادن خوشحالی به مردمی با مغزهای خالی باچاشنی وعده هایی با مزه ی باقالی میگن این هست زندگی ، تا در زمان کافی بسازند گونه های مختلف ریگی تا بگیرند همه جهان را به بردگی!!!!!


    گفتم جناب محترم نما اینقدر تند نرو یعنی چی مغزهای خالی انسان باید کند حالی این هست زندگی عالی برای نمونه بحثهای تحلیلی درمجامع محلی ، آیا اون خطا بود از یک انسان اهلی ، واقعا ندیده بودم همچین تکلی ،فکر کنم زیاد نگاه میکنه فیلمای بروس لی ،توقع بیشتری هم نیست از یک استقلالی ، بـــــــــــــاید ببینیم نود که داره یک قاضی عادلی ،،، آری این هست یک زندگی عالی بدون هیچ توهمی...


    یه نگاه بهم کرد و گفت دالّی چه سری چه دمی عجب یالی می خوای اسمتو بنویسم تومسابقات رالی تا بکنی یه حالی شایدم بدست بیاری یه مالی ولمون کن بابا برو به دنبال همون زندگی آلی .......رفت .


    بوووووق ، من دارم نقش محمدبوقی داد میزنم فریادمیزنم تا یه وقت نمازصبح نمونه برا ظهر باقی ،کاری هم به تو ندارم آقای یاغی ، حرفم اینه که نگاه نکنیم بازی های تکراری و یا نگیم فُحشای خارماری ، اگرخواستیم بریم ورزشگاه اون هم هر از گاه بابچه های دانشگاه بد نیست داد بزنیم از باخت تیم زادگاه البته بدون گفتن بد و بیراه یه وقت نشیم با جریان انحرافی همراه بعدش هم قرارنیست زندگی بشه تباه باکشیدن یه مشت آه برای بچه های بی پناه این جوری که باز نمیشه گرفتگی چاه  فقط باید بکنیم دعا تا اوناهم مثل بچه های ما بازی کنن تو کوچه ها یه روزی انشا...(آره واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟)


  در آخر بنده به نوبه ی خودم عذرخواهی می کنم از جامعه ی فوتبالی که هیچ ربطی نداره به مسابقات رالی و یا حتی گرسنگی کشور مالی وباز تشکر می کنم از فوتبالی که عجین شده به بودجه ملی با مدیریت عالی دلالی و رشوه های بسیاربسیارکم ریالی ونبود فساد اخلاقی ویا مالی وتشکرویژه ازبازیکنانی که برای به دست آوردن یه قِران پولی میشوند دلقکهای شرتی مثال خدابیامرز چارلی


یاعلی  نقطه والسلام                                             
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعدادکل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
خشاب
SusaWebTools