تبلیغات
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - .......................................... جوانان گوجه ای مدل57 - فدایی امام زمان (عج)
.......................................... جوانان گوجه ای مدل57 اللهمصلعلیفاطمةوابیهاوبعلهاوبنیهاوسرالمستودعفیهابعددمااحاطبهعلمک
آقا تو را به ناله های زینب (س) بیا ...
          
                                


حمید با اصرار زیاد شهید شاهچراغی به مرخصی آمده بود. بعد از اطلاع از شهادت آن ها همچون از راه مانده ای، مظلومانه گریه می کرد. حمید روز 7 آن ها در گلزار شهدا محل  قبرش را به ما نشان داد و روی آن نوشت:مدفن پاسدار فدایی امام زمان عبدالحمید حسینی.

پنج ماه بعد که شهید شد، پیکرش رو برای دفن آوردند، به تقاضای پدر شهید علی خضری دوست عزیز و محبوب حمید، بالای سر علی برای حمید قبر کندند. اما هر دو قبری که کندند آب داشت و بالاخره همان نقطه ای که حمید نوشته بود را آماده کردند.

آخرین باری که اومد شیراز عجیب شده بود. از همه خداحافظی می کرد و حلالیت می طلبید سر قبر دوستش فرهاد شاهچراغی آنقدر گریه کرد که بی حال شد. مادر می خواست از زیر قرآن ردش کند، گفت: مادر دستت را روی قرآن بگذار و قسم بخور که آن چیزی را که من می خواهم برایم انجام می دهی. بعد که مادر قسم خورد عبدالحمید گفت: مادر خواهش می کنم به وصیت من عمل کنید.توی تشییع جنازه  فقط پنج نفری که گفتم باشند.مرا شبانه دفن کنید. من خجالت می کشم وقتی حضرت زهرا (س) را شبانه خاک کردند من روز خاک بشم.

13 اردیبهشت در مرحله دوم عملیات بیت المقدس آن طوری که خودش دوست داشت «با تنی تب دار، لبی تشنه و ترکشی که توی حلقومش خورده بود» شهید شد.

               مناجاتی از شهید عبد الحمید حسینی با امام زمان«عج»

 سلام بر مهدی منجی انسانها:

 ای آقایم ای سرورم ای رهبرم وای امیدم آقا جان خود بهتر میدانی که جز تو امیدی ندارم وجز به تو دل نبسته ام . آقاجان آن شب در حمله تورا دیدم . آقا من عاشقم . آقا من گم کرده دارم . آقایم مولایم تو را به جان تو را به ناله های زینب بار دگربگذار تا تو را ببینم دعایم این ست که خدایا تا مهدی را ندیده ام  مرا  از دنیا مبر .آقایم مولایم خدا شاهد است در آزاد سازی آبادان ما نبودیم که جنگیدیم . تو بودی آقا.آقا با چه رویی تو را صدا کنم وبا کدامین آبرو تو را بخوانم . ای منجی صبحدم تا انقلابت وتا قیامت خمینی را برای ما وعباد صالح خدا نگهدار...


                    
                                                                                                                                                    التماس دعا ...                                     

آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعدادکل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
خشاب
SusaWebTools